menuجستجوsearch
karenparand.ir

مترو پرند تا خرداد ماه سال ۱۴۰۰ به بهره برداری می رسد

ثبت رایگان آگهی
برای درج آگهی باید عضو سایت شوید
عضویتورود
۱۳۹۹/۹/۲ یکشنبه
(0)
(0)

مترو پرند تا خرداد ماه سال ۱۴۰۰ به بهره برداری می رسد

مترو پرند تا خرداد ماه سال ۱۴۰۰ به بهره برداری می رسد

به گزارش خبرنگار مهر، انوشیروان محسنی بندپی عصر یکشنبه در جلسه رفع موانع مترو پرند اظهار داشت: مترو پرند در سه فاز مطرح شده که یک فاز تا شهر آفتاب و فاز دوم از شهر آفتاب تا فرودگاه امام خمینی (ره) افتتاح شده و فاز سوم از فرودگاه تا پرند باقی مانده است.

وی با اشاره به طولانی شدن زمان احداث فاز سوم افزود: بنا به دلایلی از جمله عدم تأمین بودجه و عدم تخصیص زمین پروژه طولانی شده و اکنون تمام تلاش ما در مجموعه استانداری این است تا با همراهی سایر دستگاه ها این پروژه را به سرانجام برسانیم تا مطالبه دیرین مردم این منطقه محقق شود.

استاندار تهران در مورد حل مشکلات مطرح شده برای تکمیل مترو پرند تصریح کرد: در مورد تخصیص اعتبار ۱۰۰ درصدی مترو در نامه به رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور این موضوع پیگیری می شود؛ ضمن اینکه پیشنهاد تغییر دستگاه اجرایی مسئول اجرای پروژه نیز منتفی است چراکه صرفاً سبب طولانی شدن روند احداث مترو می شود.

محسنی بندپی سپس گفت: در مورد تعهد شرکت شهرک های جدید برای تخصیص ۵۰ هکتار زمین به مترو جهت ایجاد مجتمع ایستگاهی و غیره با کمک شهردار پرند موضوع پیگیری و ۲۵ هکتار باقی مانده از این میزان تخصیص داده می شود.

وی عنوان کرد: موضوعات دیگر از جمله عبور خط انتقال برق در حریم ۶ کیلومتری شهری و همچنین تعارضاتی که با راه آهن وجود دارد بررسی و مرتفع می شود تا با همت مسئولان و پیگیری های استانداری تهران این پروژه تا پایان خردادماه سال آینده افتتاح شود.
 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
دنبال چه هستی؟
جستجو برای خریدجستجو برای اجارهدرخواست‌های خریددرخواست‌های اجاره